| Linia 47 przystanek: LESZCZYNY SZKOŁA kierunek: DWORZEC / AUTOBUSOWY | DNI ROBOCZE | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Min. | 45
| 46
| 35
| 30
| x | x | 20
| x | x | x | 07
| x | 10e 55e
| x | 05e
| x | 29e
| x | 00e
| SOBOTY | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Min. | x | x | 07
| x | 44e
| x | x | x | 00
| x | 49
| x | x | x | 02
| x | 36e
| x | x | NIEDZIELE I ŚWIĘTA | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Min. | x | x | 05
| x | 36e
| x | x | x | x | x | x | x | 19
| x | 01
| x | 22e
| x | x | e - kurs przez Cedzynę Zalew Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon. piąt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 Punkt informacyjny ul. Żytnia (041) 361 49 38
Rozkład jazdy ważny od: 23.09.2023. |
|